Borászati pincemunkás

CANTER Borház Kft.
A Talentis Consulting Zrt. keres partnere, a CANTER Borház Kft. zánkai telephelyére BORÁSZATI PINCEMUNKÁS munkatársakat.

Főbb feladatok

  • alapvető borászati feladatok ellátása, szőlőfeldolgozás, pinceműveletek
  • palackozásban való segédkezés
  • eszközök, gépek kezelése
  • kapcsolattartás a borásszal és a pincei munkák irányítójával
  • munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • borászati technológia és szakmai gépek alapismerete
  • pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • higiénia betartása
  • jó fizikai kondíció

Amit megbízónk kínál

  • stabil vállalati háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • főállású munkaviszony határozatlan időre
  • munkavégzés hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • könnyű fizikai munka
  • versenyképes bérezés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • legalább középfokú végzettség
  • szőlészeti - borászati alapismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • együttműködés, rugalmasság, megbízhatóság

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Hivatkozási szám

AC-741

Állás adatai

Állás azonosító: AC-741
Pozíció pontos megnevezés: Borászati pincemunkás
Munkavégzés helye: Zánka
Szakterület: Szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.09.27.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Borászati pincemunkás