Építésvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamoság területekre)

Fejér-B.Á.L ZRT.
A Talentis Consulting Zrt. keres, építőipari partnere a Fejér – B.Á.L. Zrt. dinamikusan bővülő csapatába, azonnali kezdési lehetőséggel ÉPÍTÉSVEZETŐ (építészet/ épületgépészet/ épületvillamosság területekre) munkatársat.

Főbb feladatok

  • Különböző épületek és építmények építési, felújítási folyamatának helyszíni koordinálása;
  • Pénzügyi- és műszaki ütemtervek nyomon követése, megfelelősség ellenőrzése, határidők betartása és betartatása;
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása;
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése;
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal;
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken;
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása;
  • Adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum technikus képesítés;
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Kivitelezői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;

Amit megbízónk kínál

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök);
  • Felelős műszaki vezetői végzettség;

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül a „jelentkezem” gombra kattintva.

Hivatkozási szám

FF-735

Állás adatai

Állás azonosító: FF-735
Pozíció pontos megnevezés: Építésvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamoság területekre)
Munkavégzés helye: Felcsút. országos működési területtel
Szakterület: Építőipar
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.09.16.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Építésvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamoság területekre)