Konyhafőnök helyettes

Témadesign Kft.
A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Témadesign Kft. számára, egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, a Kelet-magyarországi szálloda éttermébe, azonnali kezdési lehetőséggel KONYHAFŐNÖK HELYETTES munkatársat.

Főbb feladatok

  • A konyhai tevékenységek részleges irányítása, ellenőrzése
  • Szállodai softwer, számítógép használata, alkalmazása
  • Kreativitás, ötletek, trendek, integrálása
  • Gazdálkodás napi szinten történő vezetése, elvárt Elábé, szinten tartása
  • Konyhai készletek, leltár pontosságok betartása
  • Receptúrák, kalkulációk pontos kidolgozása, alkalmazása
  • HACCP vezetése, betartása, betartatása
  • Minőségi ételek készítése és tálalása
  • Étlap, menü, napi ajánlat, promóció, összeállítása
  • Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
  • A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Segédszemélyzet munkájának koordinálása, összehangolása
  • Tréningek szervezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú, felsőfokú szakképesítés
  • Szállodában, étteremeben szerzett éttermi-szállodai tapasztalat
  • Idegen nyelvű ismeretek, kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású munkaviszony
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel karrier oldalunkra a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Hivatkozási szám

AT-731

Állás adatai

Állás azonosító: AT-731
Pozíció pontos megnevezés: Konyhafőnök helyettes
Munkavégzés helye: Tarcal
Szakterület: Vendéglátás/Szálloda
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.09.06.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Konyhafőnök helyettes