Kútkezelő-Shop eladó

Mészáros Gasztro Kft.
A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Mészáros Gasztro Kft. számára, Autohof Óbarok modern kamionparkoló és kamionpihenő, folyamatosan bővülő csapatába, azonnali kezdési lehetőséggel, KÚTKEZELŐ - SHOP ELADÓ munkatársat.

Főbb feladatok

  • Zárt rendszerű, automatizált kamion töltőállomás napi szintű üzemeltetése;
  • Nemzetközi, kártyás rendszerű tankolások felügyelete;
  • Shop-ban történő kiszolgálás, pénztárgép kezelés, termékek fogyásának nyomon követése, leltárak elkészítése;
  • Elszámolások és kapcsolódó dokumentumok előírások és jogszabályok szerinti vezetése, elkészítése;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre való képesség;
  • Udvarias kiszolgálás, munkájára igényes hozzáállás;
  • Kútkezelő – shop eladó végzettség előny, végzettség hiányában esetlegesen beiskolázási és betanítási lehetőség;
  • Idegen nyelvismeret (angol és/vagy német és/vagy egyéb);

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Főállású munkaviszonyban;
  • Reális célkitűzések alapján működtetett fix + forgalom alapú bérezés;
  • Váltott műszakos, 12 órás munkavégzés;

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier oldalán keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva.

Hivatkozási szám

FM-738

Állás adatai

Állás azonosító: FM-738
Pozíció pontos megnevezés: Kútkezelő-Shop eladó
Munkavégzés helye: Óbarok
Szakterület: Fizikai, segéd, betanított munka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.09.16.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kútkezelő-Shop eladó