Projektvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamosság területre)

Fejér-B.Á.L ZRT.
A Talentis Consulting Zrt. keres, építőipari partnere a Fejér – B.Á.L. Zrt. dinamikusan bővülő csapatába, azonnali kezdési lehetőséggel PROJEKTVEZETŐ (építészet/ épületgépészet/ épületvillamosság területekre) munkatársat.

Főbb feladatok

  • Építési projektek megvalósításának teljeskörű felelős koordinálása műszakilag és pénzügyileg egyaránt;
  • Ártárgyalások lefolytatása;
  • Építésvezetők, művezetők irányítása;
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, együttműködés és számonkérés;
  • Megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, tárgyalások lefolytatása;
  • Alvállalkozási és szállítási szerződések előkészítése, jóváhagyása;
  • Kooperációs értekezleteken való részvétel;
  • A munkaterületre előírt munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása;
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, E-napló vezetés;
  • Cégvezetés rendszeres tájékoztatása a projektekről;
  • Ártükör, projekt analitika készítése;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök diploma);
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • Több projekt egyidejű átlátása;

Amit megbízónk kínál

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon);
  • Stabil háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság;
  • Középfokú angol vagy egyéb idegen nyelvtudás;

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül a „jelentkezem” gombra kattintva.

Hivatkozási szám

FF-737

Állás adatai

Állás azonosító: FF-737
Pozíció pontos megnevezés: Projektvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamosság területre)
Munkavégzés helye: Felcsút, országos működési területtel
Szakterület: Építőipar
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2019.09.16.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projektvezető (építészet/ épületgépészet/ épületvillamosság területre)